Tank Pro avatud garderoobid

avatud / korrastatud / originaalne

Tank PRO avatud garderoobid on ideaalne lahendus korda armastavale ja disaini ning ilu nautivale inimesele. Tank PRO süsteem koosneb alumiiniumpostidest ja nende vahele kinnitatavatest riiulitest ja/või sisumoodulitest, mis sisaldavad sahtleid, korve, riputustorusid jm furnituuri. Kõik Tank PRO riiulid ja moodulid toetuvad tugevatele minimalistliku disainiga alumiiniumpostidele. Moodulite ja riiulite paigutuse saab iga klient ise valida, mis annab ühtlasi võimaluse muuta garderoobid tõeliselt omanäoliseks. Kogu lahenduse avatus lausa kutsub korda hoidma. Teie garderoob võib olla kõige suurem mööbliese ruumis, seega peab see olema võrdselt esteetiline ja funktsionaalne.

Tank PRO riiulisüsteem sobib kasutamiseks eelkőige avatud esikutes ja modernsetes avarates riietumis- vői magamistubades, kus riiulisüsteemi ei varjata ustega. Samuti vőib tavapärased kapid/riiulid asendada Tank PRO-ga elu-, laste-, majapidamisruumides või kodukontoris.

Tank PRO piirmõõdud:

  • Süsteemi sügavus on 550 mm.
  • Süsteemi kõrgus on seinakinnituse korral 2196 või 2520mm ja laekinnituse korral maksimaalselt 2850 mm.
 

Kõik liuguksed -25%

avarus / valguse mäng / tasakaal

Liuguksed sobivad ideaalselt praktiliselt kõikidesse ruumidesse pakkudes võimalusi kapi või garderoobitoa sisu peitmiseks ja ruumi jagamiseks. Lisaks praktilisele funktsioonile on liuguks samaaegselt ka rohkete võimalustega sisekujunduselement. Eriti hästi sobivad liuguksed kitsasse ruumi, kuna liiguvad horisontaalselt üksteise ette. Tank liuguksed on sobilikud ka kaldlagedega ruumidesse.

Meie eesmärk on muuta klientide eluruumid ja tööruumid mugavaks ja funktsionaalseks. Oma eesmärgi saavutame läbimõeldud tootelahendustega ja sinna juurde kuuluva asjatundliku ning personaalse klienditeenindusega.

Tule lähimasse Tanki salongi ning tutvu lahendustega lähemalt!

Vaata salonge

Tank Indoor salongid

Tank Indoor salongides on klientidel võimalik tutvuda kõige trendikamate materjalide ja lahendustega. Salongis on rohkelt erinevaid kapi- ja ustelahendusi, mille hulgas on nii lihtsamaid ja praktilisi kui ka eksklusiivsemaid erilahendusi.

Meie müügikonsultantide töökohad on alati klientide jaoks lähedal ning vajadusel on võimalik saada kiirelt asjatundlikke nõuandeid.