Elutuba

Elutuba on iga kodu keskmeks, kus igal pereliikmel peab olema hea ja hubane olla

Elutoa mööbli planeerimisel tuleb arvestada kõikide pereliikmete vajadustega. Elutuba kujundades pöörake tähelepanu funktsionaalsusele ja praktilisusele.

Ilu peitub sageli lihtsuses ning heas tasakaalus. Heledad ja neutraalsed värvitoonid lisavad ruumile avarust, on rahustavad ning ei häiri ühtegi pereliiget.

Tanki tootevalikust sobib elutuppa ideaalselt Tank PRO avatud riiulisüsteem, mis lisaks praktilisele funktsioonile on stiilne sisekujunduselement.

Erilisi soove silmas pidades töötame koostöös kliendiga välja elutuppa sobivaid mööbli erilahendusi.

 

Alumiiniumraamiga liuguksed -20 %

Suvi on parim aeg kapi vahetuseks!

Meie eesmärk on muuta klientide eluruumid ja tööruumid mugavaks ja funktsionaalseks. Oma eesmärgi saavutame läbimõeldud tootelahendustega ja sinna juurde kuuluva asjatundliku ning personaalse klienditeenindusega.

Läbimõeldud Tank Indoor lahendusted on Eesti populaarseimad. Tule lähimasse salongi ning tutvu lähemalt!

Vaata salonge

Tank Indoor salongid

Tank Indoor salongides on klientidel võimalik tutvuda kõige trendikamate materjalide ja lahendustega. Salongis on rohkelt erinevaid kapi- ja ustelahendusi, mille hulgas on nii lihtsamaid ja praktilisi kui ka eksklusiivsemaid erilahendusi.

Meie müügikonsultantide töökohad on alati klientide jaoks lähedal ning vajadusel on võimalik saada kiirelt asjatundlikke nõuandeid.

Küsi pakkumist

Võta ühendust!

Võta meiega ühendust ja leiame koos just sulle parima lahenduse!