Liuguksed

avarus / valguse mäng / tasakaal

Liuguksed sobivad ideaalselt praktiliselt kõikidesse ruumidesse pakkudes võimalusi kapi või garderoobitoa sisu peitmiseks ja ruumi jagamiseks. Lisaks praktilisele funktsioonile on liuguks samaaegselt ka rohkete võimalustega sisekujunduselement. Eriti hästi sobivad liuguksed kitsasse ruumi, kuna liiguvad horisontaalselt üksteise ette. Tank liuguksed on sobilikud ka kaldlagedega ruumidesse. Liuguste juures kasutatav „Tark uks“ lahendus sisaldab ukse vaikselt sulgumise süsteemi.

Põrandast laeni liuguksed on ruumikasutuse seisukohalt väga efektiivsed, kuna võimaldavad avada suure osa kapilahendusest korraga. Liuguksed jätavad puhta, minimalistliku ja moodsa viimistluse mulje. Ruumi visuaalselt suuremaks muutmise seisukohalt on väga nutikas kasutada uksesisuna klaasi või peeglit, mis soodustavad valguse levikut ruumis. Liuguksi on sõltuvalt ukse tüübist võimalik horisontaalselt ja/või vertikaalselt jagada, kasutades erinevaid sisumaterjale.

Liuguste piirmõõdud:

  • Min. laius on 450 mm
  • Max. laius on 1800 mm
  • Max. kõrgus on 3000 mm
  • Max. pindala on 4,5 m²

* Olenevalt ukse tüübist võivad piirmõõdud erineda

Viimistlus ja lisad

 

Liugustetüübid

Tank tootevalikus on erinevat tüüpi puit- ja alumiiniumraamiga liuguksed:

Standardne liuguks
Liuguks, mis liugleb üla- ja alasiini vahel – kasutatakse enamasti kapi ees.

Peidetud siinidega liuguksed
Peidetud siinidega liuguksi saab tellida koos kapisüsteemiga, mis üheskoos jätavad tervikliku mulje. Läbimõeldud disaini ja kujundusega terviklahendus võimaldab kerge vaevaga muuta kliendi kodu stiilsemaks.
Lihtsa joonega liuguksed koos funktsionaalse kapisüsteemiga sobivad eelkõige ruumidesse, kus on avarust, et oma minimalistlikkusega hiilata, kuid samas on terviklahendust hea kasutada ka nišši ava täitmiseks.

TOP liuguks
Uks, mis liugleb vaid ülasiinile toetudes (põrand on kinnitusvaba) – kasutatakse enamasti ruumijagajana, aga vajadusel ka kapi ees.

Tank Magic liuguks
Tank Magic uksel on liugsüsteem peidetud ukse taha ja alla, mistõttu ei jää need nähtavale. Magic uks sobib hästi ruumijagajaks söögi- ja elutoa vahele või siis kabineti ukseks, ei sobi tiheda kasutusega ruumidesse. Ukse materjalina kasutame naturaalset spooni, mida saab vajadusel peitsida.

 
 

Materjalid

Liuguste materjalideks on erinevad melamiinid, spoonid ja värvitud MDF plaadid kui ka suur valik peegleid ja klaase, mida on võimalik omavahel kombineerida. Tule lähimasse Tanki salongi ning tutvu materjalidega lähemalt!

 
 

Värvitud klaasid

Värvitud klaase pakume erinevates toonides Ral Classic värvikataloogi alusel.
 
 

Värvitud MDF-d

Värvitud MDF-e pakume erinevates toonides värvikataloogi alusel. Viimistlustüüp poolmatt või poleeritud kõrgläige.
 
 

LED valguslahendused

Tanki liugustel on ülasiini sisse võimalik integreerida LED valguslahendust, mis muudab valguselemendid diskreetseks ja pea märkamatuks hetkeni, kui neid vajatakse.

Ülasiini LED saab paigaldada uste ette (LED on võimalus kasutada ka toa valgustusena) või taha, valgustades kapisisu, mis on abiks riiete valimisel või kapi korrastamisel.

Tank LED valgustite valgustugevus on reguleeritav – sellega saab luua hämaralt hubase või valgusküllase, tegutsemist soosiva keskkonna. Valgustus on juhitav juhtmevaba lüliti, ruumi seinalüliti või täisautomaatse liikumisanduriga.

Tanki mööblifurnituuri valikus on rohkelt praktilisi ja nutikaid LED valguslahendus võimalusi.

 
 

Kõik liuguksed -25%

avarus / valguse mäng / tasakaal

Liuguksed sobivad ideaalselt praktiliselt kõikidesse ruumidesse pakkudes võimalusi kapi või garderoobitoa sisu peitmiseks ja ruumi jagamiseks. Lisaks praktilisele funktsioonile on liuguks samaaegselt ka rohkete võimalustega sisekujunduselement. Eriti hästi sobivad liuguksed kitsasse ruumi, kuna liiguvad horisontaalselt üksteise ette. Tank liuguksed on sobilikud ka kaldlagedega ruumidesse.

Meie eesmärk on muuta klientide eluruumid ja tööruumid mugavaks ja funktsionaalseks. Oma eesmärgi saavutame läbimõeldud tootelahendustega ja sinna juurde kuuluva asjatundliku ning personaalse klienditeenindusega.

Tule lähimasse Tanki salongi ning tutvu lahendustega lähemalt!

Vaata salonge

Tank Indoor salongid

Tank Indoor salongides on klientidel võimalik tutvuda kõige trendikamate materjalide ja lahendustega. Salongis on rohkelt erinevaid kapi- ja ustelahendusi, mille hulgas on nii lihtsamaid ja praktilisi kui ka eksklusiivsemaid erilahendusi.

Meie müügikonsultantide töökohad on alati klientide jaoks lähedal ning vajadusel on võimalik saada kiirelt asjatundlikke nõuandeid.