Garderoobilahendused

mänguline / läbimõeldud / töökindel

Garderoobilahendused saab muuta efektseks – kasutades erinevaid materjale, furnituuri ning uksetüüpe.

Garderoobisüsteem on lahendus, mis annab igale meie kliendile võimaluse kombineerida just temale sobiv kapilahendus. Tank garderoobilahenduste juures mõeldakse läbi detailide paigutus ja funktsionaalsus, et tagada toimiv garderoobisüsteem.

Arendame oma garderoobisüsteemi pidevalt ning töötame selle nimel, et Teil on rohkem ruumi elada. Garderoobi lahenduste juures on oluline ligipääs kapi sisule, mida on optimaalne ja mugav kasutada.

Kasutame kõikide Tank garderoobilahenduste juures tugevat ja vastupidavat 22mm paksust mööbliplaati.

Viimistlus ja lisad

 

LED valguslahendused

Tanki garderoobisüsteemi on võimalik integreerida LED valguslahendust, mis muudab valguselemendid diskreetseks ja pea märkamatuks hetkeni, kui neid vajatakse. Kapisisu valgustatus on abiks riiete valimisel või kapi korrastamisel.

Tank LED valgustite valgustugevus on reguleeritav – sellega saab luua hämaralt hubase või valgusküllase, tegutsemist soosiva keskkonna. Valgustus on juhitav juhtmevaba lüliti, ruumi seinalüliti või täisautomaatse liikumisanduriga.

Tanki mööblifurnituuri valikus on rohkelt praktilisi ja nutikaid LED valguslahendus võimalusi.

 
 

Kõik liuguksed -25%

avarus / valguse mäng / tasakaal

Liuguksed sobivad ideaalselt praktiliselt kõikidesse ruumidesse pakkudes võimalusi kapi või garderoobitoa sisu peitmiseks ja ruumi jagamiseks. Lisaks praktilisele funktsioonile on liuguks samaaegselt ka rohkete võimalustega sisekujunduselement. Eriti hästi sobivad liuguksed kitsasse ruumi, kuna liiguvad horisontaalselt üksteise ette. Tank liuguksed on sobilikud ka kaldlagedega ruumidesse.

Meie eesmärk on muuta klientide eluruumid ja tööruumid mugavaks ja funktsionaalseks. Oma eesmärgi saavutame läbimõeldud tootelahendustega ja sinna juurde kuuluva asjatundliku ning personaalse klienditeenindusega.

Tule lähimasse Tanki salongi ning tutvu lahendustega lähemalt!

Vaata salonge

Tank Indoor salongid

Tank Indoor salongides on klientidel võimalik tutvuda kõige trendikamate materjalide ja lahendustega. Salongis on rohkelt erinevaid kapi- ja ustelahendusi, mille hulgas on nii lihtsamaid ja praktilisi kui ka eksklusiivsemaid erilahendusi.

Meie müügikonsultantide töökohad on alati klientide jaoks lähedal ning vajadusel on võimalik saada kiirelt asjatundlikke nõuandeid.