Käänduksed

stiilne / kõrge / aegumatu

Käänduks on aegumatu praktiline sisustuselement. Tanki käänduksed sobivad nii modernse kui ka klassikalise stiiliga koju, valides kas sileda pinnaga või raamiga uksetüübi.

Käänduks on ideaalne toode, mis sobib erinevate avade katmiseks – olgu tegemist siis kitsa, kõrge, väikse, kolmnurkse või tavapärase ruudukujulise lahendusega. Kasutades ustel erinevaid käepidemeid on võimalik lisada ruumile uut omapära.

Tank käänduksed on vaikselt sulguvad ning soovi korral saab ustele paigaldada ka „vajuta, et avada“ süsteemi, mis võimaldab uksi ilma käepidemeta avada.

Käänduste piirmõõdud:

  • Min. laius on 300 mm
  • Max. laius on 600 mm
  • Max. kõrgus on 3500 mm

Viimistlus ja lisad

 

Materjalid

Käänduste materjalideks on erinevad melamiinid, spoonid ja värvitud MDF plaadid kui ka suur valik peegleid ja klaase, mida on võimalik omavahel kombineerida. Tule lähimasse Tanki salongi ning tutvu materjalidega lähemalt!

 
 

Värvitud klaasid

Värvitud klaase pakume erinevates toonides Ral Classic värvikataloogi alusel.
 
 

Värvitud MDF-d

Värvitud MDF-e pakume erinevates toonides värvikataloogi alusel. Viimistlustüüp poolmatt või poleeritud kõrgläige.
 
 

LED valguslahendused

Tanki käändustega garderoobisüsteemi on võimalik integreerida LED valguslahendust, mis muudab valguselemendid diskreetseks ja pea märkamatuks hetkeni, kui neid vajatakse. Kapisisu valgustatus on abiks riiete valimisel või kapi korrastamisel.

Tank LED valgustite valgustugevus on reguleeritav – sellega saab luua hämaralt hubase või valgusküllase, tegutsemist soosiva keskkonna.

Valgustus on juhitav juhtmevaba lüliti, ruumi seinalüliti või täisautomaatse liikumisanduriga.

Tanki mööblifurnituuri valikus on rohkelt praktilisi ja nutikaid LED valguslahendus võimalusi.

 
 

 
 

Kogu kaup -20%

Eritellimusel mööbel elutuppa, garderoobid, hõlmikuksed, käänduksed, liuguksed

Meie eesmärk on muuta klientide eluruumid ja tööruumid mugavaks ja funktsionaalseks. Oma eesmärgi saavutame läbimõeldud tootelahendustega ja sinna juurde kuuluva asjatundliku ning personaalse klienditeenindusega.

Tule lähimasse Tanki salongi ning tutvu lahendustega lähemalt!

Vaata salonge

Tank Indoor salongid

Tank Indoor salongides on klientidel võimalik tutvuda kõige trendikamate materjalide ja lahendustega. Salongis on rohkelt erinevaid kapi- ja ustelahendusi, mille hulgas on nii lihtsamaid ja praktilisi kui ka eksklusiivsemaid erilahendusi.

Meie müügikonsultantide töökohad on alati klientide jaoks lähedal ning vajadusel on võimalik saada kiirelt asjatundlikke nõuandeid.