Garderoob

Garderoob-tuba on paljude koduomanike unistus

Eraldi garderoobi puhul saab kõik riided ja muud vajalikud tarbeesemed hoiustada ühte ruumi. Garderoob-toas on võimalik riiulisüsteemidega katta kõik ruumi seinad, mis võimaldab asjade paigutamiseks kompaktselt ära kasutada kogu ruumi pinda. Tanki tootevalikus on olemas ka spetsiaalselt väljatöötatud lahendused ruumi nurkade optimaalseks ärakasutamiseks.

Garderoobtuba on otstarbeks planeerida piisava pinna olemasolul. Uue elamu projekteerimisel on võimalik garderoobtuba juba algfaasis planeerida. Garderoobtoaks sobib ideaalselt pind, mis igapäevaseks eluks ei pruugi olla kõige mugavam, näiteks madalad katusealused.
Garderoobis on väga oluline süsteemsus ja organiseeritus, et rohkete asjade hulgast just see parasjagu vajaminev üles leida.

Garderoobtoa puhul ei ole vajadust paigutada riiulisüsteemide ette uksi, kuna eraldiseisev ruum on soovimatute pilkude eest varjatud.

Neile, kes hindavad rohkem õhulisust ja korrapära, sobib garderoob-tuppa ideaalselt Tank PRO avatud garderoobisüsteem.

 

Sünnipäevakuul kogu kaup -20%

Eesti suurim valik kapi- ja garderoobilahendusi

Meie eesmärk on muuta klientide eluruumid mugavaks ning funktsionaalseks. Oma eesmärgi saavutame läbimõeldud tootelahendustega ja sinna juurde kuuluva asjatundliku ning personaalse klienditeenindusega.

Tule lähimasse Tanki salongi ning tutvu lahendustega lähemalt!

Vaata salonge

Tank Indoor salongid

Tank Indoor salongides on klientidel võimalik tutvuda kõige trendikamate materjalide ja lahendustega. Salongis on rohkelt erinevaid kapi- ja ustelahendusi, mille hulgas on nii lihtsamaid ja praktilisi kui ka eksklusiivsemaid erilahendusi.

Meie müügikonsultantide töökohad on alati klientide jaoks lähedal ning vajadusel on võimalik saada kiirelt asjatundlikke nõuandeid.