Hõlmikuksed

disain / avarus / nutikus

Tank hõlmikuksed võimaldavad avardada garderoobide-, elu- ja magamistoa mööbli lahendusi. Hõlmikuks on tõeliselt nutikas disaintoode – kahest hõlmast ühendatud hõlmikuks, mis avamisel kokku volditakse.

Hõlmikustega garderoobilahendus tagab maksimaalse juurdepääsu kapi sisule.

Hõlmikuksi saab kasutada üksnes koos kapisüsteemiga. Hõlmikud liiguvad kapi lae ja sokli alla kinnitatud siinidel. Hõlmikuksed sulguvad pehmelt, varjates ühtlasi kapi lae ja sokli esiserva.

Hõlmikukse piirmõõdud:

  • Min. laius on 500 mm
  • Max. laius on 1200 mm
  • Max. kõrgus on 2763 mm
  • Max. pindala on 1,44 m²

Viimistlus ja lisad

 

Materjalid

Hõlmikuste materjalideks on erinevad melamiinid, spoonid ja värvitud MDF plaadid, mida on võimalik omavahel kombineerida. Tule lähimasse Tanki salongi ning tutvu materjalidega lähemalt!

 
 

Värvitud MDF-d

Värvitud MDF-e pakume erinevates toonides värvikataloogi alusel. Viimistlustüüp poolmatt või poleeritud kõrgläige.
 
 

LED valguslahendused

Tanki hõlmikustega garderoobisüsteemi on võimalik integreerida LED valguslahendust, mis muudab valguselemendid diskreetseks ja pea märkamatuks hetkeni, kui neid vajatakse. Kapisisu valgustatus on abiks riiete valimisel või kapi korrastamisel.

Tank LED valgustite valgustugevus on reguleeritav – sellega saab luua hämaralt hubase või valgusküllase, tegutsemist soosiva keskkonna. Valgustus on juhitav juhtmevaba lüliti, ruumi seinalüliti või täisautomaatse liikumisanduriga.

Tanki mööblifurnituuri valikus on rohkelt praktilisi ja nutikaid LED valguslahendus võimalusi.

 
 

 
 

Kogu kaup -20%

Eritellimusel mööbel elutuppa, garderoobid, hõlmikuksed, käänduksed, liuguksed

Meie eesmärk on muuta klientide eluruumid ja tööruumid mugavaks ja funktsionaalseks. Oma eesmärgi saavutame läbimõeldud tootelahendustega ja sinna juurde kuuluva asjatundliku ning personaalse klienditeenindusega.

Tule lähimasse Tanki salongi ning tutvu lahendustega lähemalt!

Vaata salonge

Tank Indoor salongid

Tank Indoor salongides on klientidel võimalik tutvuda kõige trendikamate materjalide ja lahendustega. Salongis on rohkelt erinevaid kapi- ja ustelahendusi, mille hulgas on nii lihtsamaid ja praktilisi kui ka eksklusiivsemaid erilahendusi.

Meie müügikonsultantide töökohad on alati klientide jaoks lähedal ning vajadusel on võimalik saada kiirelt asjatundlikke nõuandeid.