Esik

Esik on iga kodu visiitkaart

Esimene ruum, mida teie koju tulles külastatakse on esik ja seetõttu tekitab see esmamulje kogu elamisest. Esiku kappi paigutatakse kõige suuremad ja sagedamini kasutatavad riideesemed ja jalanõud. Tanki tootevalikust leiate spetsiaalselt esiku jaoks väljatöötatud sisulahendustega moodulkappe. Materjale valides on oluline silmas pidada, et esikus määrduvad pinnad veidi sagedamini kui teistes eluruumides.

Esiku garderoobikapp peab olema funktsionaalne, et selle kasutamine oleks praktiline ja mugav. Esiku garderoobi ja liuguste valimisel ei tohi unustada, et lisaks funktsionaalsusele on olulised ka organiseeritus ja silmailu. Esiku sisustamise juures tuleb arvestada ka ülejäänud kodu sisustusega. Olulist rolli mängib ka see, kas tegu on korteri, maja, suvila või maamajaga.

Tavapärane lahendus on sisustada esik suure suletud garderoobiga, aga on olemas palju põnevamaid ja stiilsemaid lahendusi. Ideaalselt sobib esiku kapi funktsiooni täitma näiteks Tank PRO avatud garderoob.
Tüüpkorterite esikud on sageli väga väikesed. Väikse esiku saab muuta visuaalselt suuremaks pannes kapi ette peegeluksed. Samuti on nii hea visata igal ajal pilku peale enda välimusele.

 

Sünnipäevakuul kõik -20%

Tank Indoor tähistab sünnipäeva! 20 aastat kogemusi, õnnelikke kliente ja põnevaid projekte.

Tähista koos meiega, sest sünnipäevakuul on kõik tooted 20% soodsamad. Tule lähimasse salongi ning tutvu lahendustega lähemalt!

Allahindlus kehtib kõikidele toodetele, va teenused (transport, mõõtmine, paigaldus ja paigalduse väljasõit).

Vaata salonge

Tank Indoor salongid

Tank Indoor salongides on klientidel võimalik tutvuda kõige trendikamate materjalide ja lahendustega. Salongis on rohkelt erinevaid kapi- ja ustelahendusi, mille hulgas on nii lihtsamaid ja praktilisi kui ka eksklusiivsemaid erilahendusi.

Meie müügikonsultantide töökohad on alati klientide jaoks lähedal ning vajadusel on võimalik saada kiirelt asjatundlikke nõuandeid.

Küsi pakkumist

Võta ühendust!

Võta meiega ühendust ja leiame koos just sulle parima lahenduse!