Magamistuba

Magamistuba on koht, kus ärgates algab suurem osa meie päevadest. Samuti lõpetame me enda päeva magamistoas.

On oluline, et ärgates tekiksid meil positiivsed emotsioonid ja uinudes ümbritseks meid meeldiv interjöör. Magamistuba planeerides tuleb silmas pidada funktsionaalsust, esteetilisust ja privaatsust. Garderoobilahendus peab olema mugav ja käepärane, nägema välja stiilne ja sobituma ülejäänud interööriga ning varjama kapi sisu soovimatute pilkude eest. Lisaks sellele on veel teisigi olulisi faktoreid, millega peab magamistoa mööblit valides arvestama. Hoolikalt planeeritud garderoob tagab teile rahulolu tunde ja garderoobi pikaaegse mugava kasutamise.

Magamistoa lahendust planeerides on mõistlik arvestada ka partneriga. Tanki tootevalikus on mitmeid erinevaid lahendusi, mis võimaldavad uste ja muu furnituuri müratut liikumist. „Targa ukse“ funktsioon võimaldab liuguksi sulgeda pehmelt vaikselt, samaaegselt on see ka turvaline, välistades sõrmed ukse vahele jäämise võimaluse. Sahtlite juurde pakume samuti pehme sulgumise süsteemi.

Selleks, et luua magamistoas rahulik ja meeldiv keskkond, on oluline sobitada omavahel kokku mööbliesemete ja seina värvid. Arvestama peab ka ülejäänud interjööriga (sh põrand, vaip, tapeet, kardinad). Eelistada võib märkamaks jäävat kapilahendust või eksklusiivsemat silmale ilu pakkuvat lahendust. Maitseeelistustest lähtuvalt võib kasutada tasapinnas käändustega moodulkappi, peegel-liugustega kappi või õhulist Tank PRO avatud riiulisüsteemi.

 

Kõik liuguksed -25%

avarus / valguse mäng / tasakaal

Liuguksed sobivad ideaalselt praktiliselt kõikidesse ruumidesse pakkudes võimalusi kapi või garderoobitoa sisu peitmiseks ja ruumi jagamiseks. Lisaks praktilisele funktsioonile on liuguks samaaegselt ka rohkete võimalustega sisekujunduselement. Eriti hästi sobivad liuguksed kitsasse ruumi, kuna liiguvad horisontaalselt üksteise ette. Tank liuguksed on sobilikud ka kaldlagedega ruumidesse.

Meie eesmärk on muuta klientide eluruumid ja tööruumid mugavaks ja funktsionaalseks. Oma eesmärgi saavutame läbimõeldud tootelahendustega ja sinna juurde kuuluva asjatundliku ning personaalse klienditeenindusega.

Tule lähimasse Tanki salongi ning tutvu lahendustega lähemalt!

Vaata salonge

Tank Indoor salongid

Tank Indoor salongides on klientidel võimalik tutvuda kõige trendikamate materjalide ja lahendustega. Salongis on rohkelt erinevaid kapi- ja ustelahendusi, mille hulgas on nii lihtsamaid ja praktilisi kui ka eksklusiivsemaid erilahendusi.

Meie müügikonsultantide töökohad on alati klientide jaoks lähedal ning vajadusel on võimalik saada kiirelt asjatundlikke nõuandeid.