Nõuanded

Mööbel on midagi enamat kui ainult praktiline lahendus konkreetsele probleemile. Mööbel võib olla lisaks veel sisustuselement ja meeleolulooja. Tahame abistada Teid planeerimise ja valikute tegemise juures ning aidata kaasa lahenduse loomisele, mis Teid pika aja jooksul rõõmustab.

Seetõttu esitame mõned näpunäited, millele võiks enne liuguste ja garderoobide planeerimist tähelepanu pöörata:

  • Millist funktsiooni planeeritav lahendus täitma peab?
  • Kes lahendust kasutama hakkavad?
  • Mida on vaja garderoobi paigutada?
  • Kui tihti ma garderoobi paigutatavaid erinevaid esemeid kasutama hakatakse, millised on sagedamini kasutatavad esmed garderoobis, millele peab olema parem ligipääsetavus?
  • Milline on ruumi valgustus ning kas oleks vaja lisavalgust?
  • Kas garderoob võiks olla minimalistlik ja märkamatu või hoopis silmatorkav ja stiilne ruumikujunduselement?
  • Millised on olemasolevad ruumikujunduslikud nüansid, millega planeeritav garderoob peab sobituma (värvid, mustrid ja materjalid)?
  • Milline on ligipääsetavus ruumi, millisel kujul on võimalik lahendust ruumi transportida – ukseavad, takistavad nurgad, korrus, trepikoda?
  • Lisaks võib läbi mõelda ka pehmemad väärtused. Näiteks milline on Teie isiksus ning millised on omadussõnad millega oma kodu ja ka end kõige paremas mõttes iseloomustate – see on sõnum mida võib õhkuda ka teie kapi- või garderoobilahendusest. Mõned näited: temperamentne ja kirglik; õrn ja puhas; veidi hullumeelne ja mänguhimuline; soe ja rahulik jne.

 

Kui tunnete, et ei soovi ainuisikuliselt otsuseid vastuvõtta, siis Tanki poolt on müügisalongides alati abiks kogenud ja asjatundlikud konsultandid, kes on abiks nõuannete ja kogemustega.

Ideaalne planeerimine algab täpsetest mõõtudest. Pakume enda poolt mõõtmisteenust tagamaks, et Teie kapi- või garderoobilahendus paigutub ruumis perfektselt.

Tanki meeskond pakub Teile täisteenindust alates konsultatsioonist ja mõõdistamisest kuni transpordi, paigalduse ja järelhoolduseni välja.

Tanki moodullahenduste juures kasutame 3D tarkvara ImosNet. ImosNet võimaldab Teie jaoks luua realistliku pildi planeeritavast lahendusest loetud minutite jooksul. Tarkvara on seotud tootmistarkvaraga, mis võimaldab suhelda otse tootmismasinatega. Sama tarkvara kasutamine kogu ahela lõikes tagab kõrge toodete kavaliteedi ja Teie jaoks laitmatult ruumi sobituva lahenduse.

 

Kõik liuguksed -25%

avarus / valguse mäng / tasakaal

Liuguksed sobivad ideaalselt praktiliselt kõikidesse ruumidesse pakkudes võimalusi kapi või garderoobitoa sisu peitmiseks ja ruumi jagamiseks. Lisaks praktilisele funktsioonile on liuguks samaaegselt ka rohkete võimalustega sisekujunduselement. Eriti hästi sobivad liuguksed kitsasse ruumi, kuna liiguvad horisontaalselt üksteise ette. Tank liuguksed on sobilikud ka kaldlagedega ruumidesse.

Meie eesmärk on muuta klientide eluruumid ja tööruumid mugavaks ja funktsionaalseks. Oma eesmärgi saavutame läbimõeldud tootelahendustega ja sinna juurde kuuluva asjatundliku ning personaalse klienditeenindusega.

Tule lähimasse Tanki salongi ning tutvu lahendustega lähemalt!

Vaata salonge

Tank Indoor salongid

Tank Indoor salongides on klientidel võimalik tutvuda kõige trendikamate materjalide ja lahendustega. Salongis on rohkelt erinevaid kapi- ja ustelahendusi, mille hulgas on nii lihtsamaid ja praktilisi kui ka eksklusiivsemaid erilahendusi.

Meie müügikonsultantide töökohad on alati klientide jaoks lähedal ning vajadusel on võimalik saada kiirelt asjatundlikke nõuandeid.