Est
est eng rus

Valguslahendused Tank garderoobisüsteemidele

avarus / valguse mäng / tasakaal

Garderoobi planeerimisel selgitage välja oma pere vajadused ja soovid. Soovitav oleks üle vaadata kogu ruumi võimalikud valguslahendused, et siis vajadusel saaks ruumi lisavalgust planeerida koos garderoobisüsteemiga. Valgustus garderoobikapi osana lisab kasutusmugavust ja on omanäoline disainielement ning  valgusallikas eluruumis.  

Led tehnoloogiad on viimastel aastatel palju arenenud ja taskukohasemaks muutunud ning jõudnud avalikust ruumist ka kodukasutajateni. Led valgus pole enam ainult külm, vaid valikus on ka soojad toonid.  Avalikes ruumides kasutatakse enamasti külma valgust aga koduse meeleoluvalguse loomisel saab mängida soojemate toonidega. Just ühtlane valgusriba ja väiksed mõõtmed, erakordselt väike energiatarbimine ning ohutus (ei kuumene üle) ongi Led valgustuse eelisteks.

Led valgusriba saab kasutada erinevate mööblidetailide juures. Tanki Led valgussüsteemid on mööblilahendusse integreeritud, mis muudavad valguselemendid diskreetseks ja pea märkamatuks hetkeni, mil valgust vajame. Valguslahenduste paigutamiseks on erinevaid võimalusi: integreerituna liuguste siinidesse, sahtli sisemustesse või riiuliplaatidesse süvistatuna. Tankil on välja töötatud spetsiaalne liuguste ülasiin, kuhu on võimalik paigutada Led-valgustus ja seda kahel viisil: liuguste taha, mis valgustab kapi sisu või siis liuguste ette, kus uste kinnises olekus saab valgustatud ka tuba.  

Pildid / - sahtel

 

Tank Led valgustused on juhitavad puldiga või töötavad täisautomaatse liikumisanduriga. Puldiga reguleeritava (timmerdatava) valgustugevusega saate lihtsalt luua hämaralt hubase või valgusküllase keskkonna.

Tihtipeale arvatakse, et nutikad garderoobisüsteemide lahendused on kulukad ja keerukad. Lähtudes kasutaja(te) vajadustest ja võimalustest tuleks koos oma-ala spetsialistiga välja töötada parim valguslahendusega Tank garderoobisüsteem, mis pakuks rohkem ruumi elamiseks ja suurendaks kasutusmugavus. 

 

Tutvu lähemalt just sinu kodule sobivate võimalustega ja küsi nõu spetsialistidelt Tank salongides üle Eesti.

 

01.10.2016
Esik
Garderoob
Elutuba
Magamistuba
Lastetuba

Müügisalongid