Est
est eng rus

Tank Indoor ja Sunorek koostöö Central Park Residence'iga

Keilalastele on hästi tuttav Jaama tänava ning Haapsalu maantee nurgal asuv paekivist hoone, mis seisis aastakümneid lagunenud ja tühjana. Maja ehitas 19. sajandi lõpus parun Uexküll. 20. sajandi alguses kasutati maja lühikest aeg koolimajana ning peale seda üle poole sajandi töötas seal ketruse ja villakraasimise vabrik.

Pildid / - Tank ja Sunorek koostöö keilas10

 

Hoone sai uute omanike poolt täielikult renoveeritud, sobitades vanu materjale ja elemente uute tänapäevaste ehitustavadega. Majas säilitati kõik mida säilitada kannatas, enamustes korteritest leiab tellis- ja paekiviseinu, erikujulisi karniise ja omapäraseid soppe. Samas on nii põrandad kui ka laed valubetoonist.

Sisekujunduses lähtuti 50-ndate lõpu kuni 70-ndate teise poole Skandinaavia disainist, kuid samas pidi see olema ajatu ja värske.

Hoone sisekujundusse andsid oma panuse ka Sunorek ja Tank Indoor.

Sunorek tiigipuu tooni puitribakardinad mõjusid interjööris luksuslikult. Valged tekstiilist tüllkardinad tasakaalustasid ja lõid soovitud hubasuse.

Pildid / - Tank ja Sunorek koostöö keilas1

 

 

 

 

Aastaid klientidel lemmik Tank Indoor on eelkõige tuntud kui Skandinaavia stiilis garderoobisüsteemide ja -kappide tootja.

Seekord otsustati kasutada raamuksi, mis peitsitud tasakaaluka tammespooniga ja sisus kasutati klassikalist kirgast peeglit. Kooslus aknakatetega oli ootuspäraselt kaunis ja terviklik.

Hubasus, lihtne olemine, hea uni ja ruum - kõike seda tahame Central Park Residence'i asukatele pakkuda, ütles arendaja.

Pildid / - Tank ja Sunorek koostöö keilas9 Pildid / - Tank ja Sunorek koostöö keilas3
Pildid / - Tank ja Sunorek koostöö keilas5 Pildid / - Tank ja Sunorek koostöö keilas12
22.05.2020
Esik
Garderoob
Elutuba
Magamistuba
Lastetuba

Müügisalongid