Est
est eng rus

Riiete ja jalanõude uputus esikus?

Kes meist poleks tundnud tunnet, et koos algava sügisega tekib esikusse ka jalanõude uputus? Kui ilmad lubavad, saab veel kinnist kinga kanda. Jahedate hommikute  ja õhtute tarbeks on saapad juba välja otsitud ja kummikud ootavad metsa seenele minekut. Lisandub veel hunnik laste kooli jalanõusid, sussid, tossud jne. Kui pereisa jalanumber juhtub suurem kui 43 olema, piisab pisemas esikus kolmest kingapaarist, et tuppa astudes jalanõude otsa komistada. Kohati on perenaistel tunne, et võiks täistöökohaga esikut koristada ja jalanõusid  ritta seada. Sama on ka ülarõivastega- suve õhukesed mantlid ja joped pole veel pakitud- soojemad ilmad ei kannata veel sügis-talviseid trende kanda.  Aga juba on kapist välja pakitud ka paksemad joped, mantlid, vihmakeebid- et oleks igale ilmale mugavalt kapist kättesaadav. Kuidas selles segaduses korda luua? 

Sügavad korvriiulid ja sahtlid aitavad korda hoida. Igal pereliikmel võiks oma sahtel või korv olla kuhu mütsid, sallid, kindad kenasti mahuvad.

Pildid / - korvid 2

Iga pere on  tore ja eriline! Paraku pole meie vajadused ja võimalused sarnased.

TANK tooteid saab tellida Sunoreki salongidest. Tule külla ja mõtleme koos parima lahenduse, arvestades just teie pere soovidega.

 

30.09.2015
Esik
Garderoob
Elutuba
Magamistuba
Lastetuba

Müügisalongid