Est
est eng rus

Magamistuba

Suurem osa meie päevadest algab magamistoas ärgates. Samuti lõpetame me enda päeva magamistoas. On oluline, et ärgates tekiksid meil positiivsed emotsioonid ja uinudes ümbritseks meid meeldiv interjöör.

Magamistoa garderoobi planeerides tuleb silmas pidada funktsionaalsust, esteetilisust ja privaatsust. Garderoobilahendus peab olema mugav ja käepärane, nägema välja stiilne ja sobituma ülejäänud interööriga ning varjama kapi sisu soovimatute pilkude eest. Lisaks sellele on veel teisigi olulisi faktoreid, millega peab magamistoa mööblit valides arvestama. Hoolikalt planeeritud garderoob tagab teile rahulolu tunde ja garderoobi pikaaegse mugava kasutamise.

Pildid / - magamistuba1

Magamistoa lahendust planeerides on mõistlik arvestada ka partneriga. Tanki tootevalikus on mitmeid erinevaid lahendusi, mis võimaldavad uste ja muu furnituuri müratut liikumist. „Targa ukse“ funktsioon võimaldab liuguksi sulgeda pehmelt vaikselt, samaaegselt on see ka turvaline, välistades sõrmed ukse vahele jäämise võimaluse. Sahtlite juurde pakume samuti pehme sulgumise süsteemi.

Selleks, et luua magamistoas rahulik ja meeldiv keskkond, on oluline sobitada omavahel kokku mööbliesemete ja seina värvid. Arvestama peab ka ülejäänud interjööriga (sh põrand, vaip, tapeet, kardinad). Eelistada võib märkamaks jäävat kapilahendust või eksklusiivsemat silmale ilu pakkuvat lahendust. Maitseeelistustest lähtuvalt võib kasutada tasapinnas käändustega moodulkappi, peegel-liugustega kappi või õhulist Tank PRO avatud riiulisüsteemi.

  
Esik
Garderoob
Elutuba
Magamistuba
Lastetuba

Müügisalongid