Est
est eng rus

Aasta värv 2017

Eelneva aasta trendisuundumus on kandunud uude aastasse – mahe pastelne toon on jätkuvalt sisekujunduses moes. 
Ühiskonna kiire areng ja sellest tulenev üha kiirenev elutempo on loonud vajaduse tasakaalule, mida see värvipalett endas kätkeb.
Kui rääkida konkreetsemalt praktilistest sisustuslahendustest nagu garderoobid ja liuguksed, siis nende puhul on klientide lemmiktooniks kujunenud hallikasbeež cashmere melamiin, aga erilist mainimist väärib uudne sinakashalli tooni värvitud mattklaas.
Sinakashall on värvitootja AkzoNobel poolt valitud 2017. aasta trendivärviks. Hallikassinine Denim Drift ehk teksasinine toon on lihtsalt kohandatav ja sobib erinevate elu- ja sisekujundusstiilidega. See värv esindab tasakaalu ja lihtsust, ent on mitmekesine just kombinatsioonis erinevate interjööri lahendustega. Loe selle kohta lähemalt Sadolin kodulehelt.

Pildid / - TANK Denim Drift liuguksed Pildid / - Peidetud siinidega liuguksed 2


Uus trenditoon sobitub ideaalselt skandinaavia stiiliga. Kombineerituna heledate seinte ning suurte ja kirgaste klaaspindadega kingid ruumile avaruse ja teatud peensuse. Klaaspinnad aitavad muuta ruumi visuaalselt suuremaks ja loovad põnevaid valgusmänge.  Hubasema ja romantilisema miljöö saavutad, kui tood ruumi lisaks naturaalsed materjalid nagu pähkli- või tammespoon. Aasta värv võimaldab leida sobiva lahenduse mistahes interjööri.

Pildid / - denim Drift sein Pildid / - pexels-photo-203765 Pildid / - Denim Drift padjad
10.02.2017
Esik
Garderoob
Elutuba
Magamistuba
Lastetuba

Müügisalongid