Est
est eng rus

5 enimmüüdud TANK uksemudelit

Valge on meie klientide jäägitult lemmik toon TANK Indoor uksemudelite kollektsioonist. Sinna juurde sobitatud kirgas peegel on üheti nii esteetiline kui ka funktsionaalne.

1. Liugustega esikugarderoob Tank062

Materjal: hõbe raam, sisu on kirgas peegel.

Esikusse paigaldatud garderoobi peegeluks on käepärane, kui soovid enne välja astumist kiirelt pilgu peeglisse visata, kuid see omab ka teist head omadust. Nimelt muudab peegelpind kitsad ruumid visuaalselt suuremaks. 

2. Liugustega magamistoa garderoob Tank100

Materjal: valge raam, sisu on puhasvalge värvitud ja matistatud klaas.

Hele toon on rahustav ent vabastav ja ka kergest hooldatav. Antud garderoobis kasutatud siidja pinnaga hele mattklaas jätab hubase mulje, see sobib hästi magamistubadesse, kuna see ei peegelda vastu. 

3. Liugustega elutoa garderoob Tank030S

Materjal: valge line melamiinraam, sisu on kirgas peegel ja valge line melamiin.

Toonidest rääkides, siis Tank Indoori hea koostööpartner sisekujundaja Viktoria Bankov-i sõnul ei ole kindlat põhimõtet, et kapp peab olema põranda või seina värvi – ta lähtub kontseptsioonist ja teeb võimalusel midagi uut ja huvitavat. Kui aga rääkida populaarsetest toonidest, siis on jätkuvalt moes pastelsed lahendused, kas siis peitsitud spoonid või näiteks pastelne hallikasbeež cashmere melamiin.

4. Tank032 sileuksed

Materjal: cashmere melamiin

Pildil kujutatud skandinaavia stiil kätkeb palju valgust, puhtaid vorme ja selgeid jooni. Heledaid pindu aitavad tasakaalustada ja soojust lisada naturaalsed maalähedased materjalid ning üksikud silmatorkavad mustrid. Naturaalse puitpõranda ja tapetseeritud seinaga koosluses sobituvad cashmere melamiin sileuksed eriti hästi.

5. Lükandustega garderoob Tank080X5

Materjal: valgeks peitsitud tammespoon, sisu on valgeks peitsitud tammespoon ja keemiline mattklaas.

Tank Indoor Mustamäe salongi väljapanekute hulgas on üks meie enim müüdud garderoobilahendus uhkelt esindatud. Disainilt unikaalne on kordumatu aktsent skandinaavia stiilis interjööri - senini on see lükandustega garderoob vallutanud iga koduomaniku südame.

 

18.05.2017
Esik
Garderoob
Elutuba
Magamistuba
Lastetuba

Müügisalongid